Generalny wykonawca prac budowlanych

Jako Generalny Wykonawca współpracujemy przy realizacji inwestycji o różnych stopniach skomplikowania. Jesteśmy samowystarczalni - mamy zaplecze sprzętowe i techniczne oraz zapewniamy transport niezbędnych materiałów. Obsługujemy inwestycje w zakresie prac budowlanych, remontowych oraz modernizacyjnych. 


Zobacz więcej

Generalny wykonawca

Umiejętności i doświadczenie naszej kadry pozwalają nam udzielać profesjonalnego wsparcia nawet najbardziej nietypowym projektom inwestorów, które realizujemy zgodnie z planami zleceniodawcy. 

W ramach generalnego wykonawstwa ustalamy harmonogram prac budowlanych, które weryfikujemy wspólnie z klientem i poddajemy koniecznym korektom. Bierzemy pod uwagę, jaki jest realny czas potrzebny do wykonania kolejnych etapów inwestycji, by w miarę możliwości zapobiegać ewentualnemu przesunięciu terminu zakończenia prac. Dokładnie planujemy działania od przygotowania projektu, przez produkcję elementów konstrukcyjnych po ich montaż i zabezpieczenie terenu budowy. 

Acc Electric jako zaufany partner Twojej inwestycji

Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie Generalnego Wykonawcy, który pomoże przejść przez realizację inwestycji bez większych komplikacji po drodze i będzie zaufanym partnerem przez cały czas realizacji zadania, nie jest łatwe. W ACC Electric dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług oraz kładziemy duży nacisk na sprawną komunikację z klientem, ponieważ zależy nam na wspólnym budowaniu sukcesu w oparciu o obustronne zaufanie i zaangażowanie.

Nasza kadra, która doskonale zna zagadnienia dotyczące wykonawstwa obiektów o różnym przeznaczeniu, chętnie podpowie Państwu funkcjonalne rozwiązania dla konkretnej inwestycji. 

Zajmujemy się realizacją zarówno hal przemysłowych, magazynowych, jak i budynków użyteczności publicznej. Dbamy o stały kontakt z klientem, którego na bieżąco informujemy o postępie prac. Budujemy zgodnie z obowiązującymi normami, korzystamy tylko z najlepszych materiałów budowlanych, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi fachowcami.

Dołącz do grona zadowolonych klientów ACC Electric

Umiejętności i doświadczenie naszej kadry pozwalają nam udzielać profesjonalnego wsparcia nawet najbardziej nietypowym projektom inwestorów, które realizujemy zgodnie z planami zleceniodawcy.