Wynajem sprzętu

Szeroka oferta wynajmu sprzętu w ACC Electric

Nasze usługi wynajmu maszyn i urządzeń są korzystną alternatywą dla zakupu takiego sprzętu, który może mocno obciążyć firmowy budżet. Umożliwiamy wielu firmom realizację zaawansowanych zleceń, dzięki szerokiej ofercie wyposażenia placów budowy. Jeśli Państwa maszyny są mało wydajne i dodatkowy sprzęt okazuje się niezbędny, zapraszamy do współpracy. Zapewniamy profesjonalną obsługę, transport maszyny we wskazane miejsce oraz atrakcyjną ofertę cenową.

Wynajem sprzętu budowlanego

Oferujemy Państwu wynajem sprzętu budowlanego, niezbędnego podczas prac wykończeniowych oraz remontowych. Dzięki wynajętym maszynom budowlanym, mogą Państwo zwiększyć wydajność pracy, która z odpowiednimi narzędziami będzie znacznie szybsza i łatwiejsza. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą wynajmu maszyn budowlanych.

Wynajem sprzętu rolniczego

Nasi pracownicy doradzą Państwu również w zakresie doboru potrzebnego sprzętu rolniczego. Doskonale znamy swój asortyment i wiemy, które maszyny sprawdzą się w danych warunkach. Możemy Państwu zaoferować także wynajem sprzętu z operatorem, który posiada wymagane uprawnienia do obsługi konkretnego urządzenia. 

Wynajem koparek

Jeżeli Państwa projekt zakłada użycie profesjonalnej koparki, to zachęcamy do wypożyczenia jej wraz z doświadczonym w jej obsłudze specjalistą. W naszym asortymencie posiadamy zarówno koparki gąsienicowe, jak i koparki kołowe, które pozwolą Państwu zrealizować projekt zgodnie z planem, zachowując maksymalną oszczędność czasu.

Wynajem sprzętu drogowego

Oferujemy skorzystanie ze sprzętu drogowego, który regularnie serwisujemy i przygotowujemy do różnego typu prac drogowych. W ofercie posiadamy m.in.: walce drogowe, równiarki, zagęszczarki, przecinarki do asfaltu i betonu oraz ładowarki.

Wynajem sprzętu z operatorem

Dysponujemy kadrą, która posiada odpowiednie uprawnienia do obsługi poszczególnych maszyn budowlanych i rolniczych. Nie muszą Państwo szukać wykwalifikowanego operatora ani szkolić swoich pracowników. Sugerujemy skorzystać z opcji wynajmu sprzętu z operatorem. Nasi operatorzy mają już wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu prac z użyciem poszczególnych maszyn, dlatego ze spokojem i zaufaniem mogą Państwo powierzyć im odpowiedzialne zadania.